تولیدکننده درب اتوماتیک مشهد، درب برقی در مشهد – رول آپ

تولیدکننده درب اتوماتیک مشهد، درب برقی در مشهد - رول آپ

تولیدکننده درب اتوماتیک مشهد، درب برقی در مشهد – رول آپ ، یک درب اتوماتیک با استفاده از یک سیستم حسگر داخلی به طور خودکار باز می شود. حسگر باز شدن را کنترل می کند و با دریافت سیگنال لحظه ای درب را به طور خودکار می بندد.

سنسورها در بالا و کناره های قاب درب قرار می گیرند. هنگامی که این حسگرهای حرکتی را در نزدیکی خود حس کنند، درهای اتوماتیک را باز و سپس بسته می کنند. درب های اتوماتیک با روش های مختلف سفارش سازی، عرضه می شوند.

دسترسی آسان و ایمنی دو عامل مهم در انتخاب این درب ها میباشد. امروزه بسیاری از صنایع تولیدی به یک محیط کنترل شده نیاز دارند که در آن محیط بهداشتی رعایت شود. درب های اتوماتیک به بخشی جدایی ناپذیر از صنایع مختلف تبدیل شده اند. طیف گسترده‌ای از درب‌های اتوماتیک برای عملیات‌های مختلف در دسترس هستند، از جمله مناطقی با الزامات ویژه برای کنترل دما، بهداشت، نگهداری و جابجایی مواد غذایی منجمد و …

اجزای درب اتوماتیک:

  • سوئیچ کنترل کننده خودکار اصلی
  • سوئیچ تعمیر و نگهداری
  • سنسور فعال سازی / پشتیبانی
  • فن لایت
  • پانل درب کشویی
  • پانل درب ثابت
  • سیستم قفل

سیستم سنسور درب های اتوماتیک: طیف گسترده‌ای از سنسورها را می‌توان در درب‌های برقی یافت، و هر نوع سنسور عملکرد خاصی را انجام می‌دهد که به بهترین وجه برای آن سنسور مناسب است. انواع مختلف سنسور درب برقی عبارتند از:

1)سنسورهای حرکت رادار : تشخیص می دهد که کسی یا چیزی نزدیک در است. همچنین می تواند حس کند که از چه جهتی شخص میاید
2)سنسورهای فشار: با تشخیص وزن یک جسم یا شخص، سیگنالی را به درهای اتوماتیک ارسال می کنند و باعث باز شدن آنها می شوند.
3)حسگرهای نوری یا آشکارسازهای حرکتی: که در بالای دو طرف درها نصب می شوند و می توانند حرکت شخص یا چیزی در حال حرکت را تشخیص دهند، باعث باز شدن درها می شوند.
4)حسگرهای حرکتی مادون قرمز منفعل: از فناوری مادون قرمز برای به خاطر سپردن تصویر محیط اطراف استفاده می کند.
5)سنسورهای مادون قرمز فعال: مجهز به تراشه های گیرنده و فرستنده است که می تواند با استفاده از فناوری مادون قرمز یک شی یا یک شخص را تشخیص دهد.

مزایای درب های اتوماتیک:

درب های اتوماتیک می توانند زندگی شما را بسیار آسان تر، راحت تر کنند. از آنجایی که درهای اتوماتیک را می توان بدون استفاده از دست باز کرد، حتی با داشتن چمدان در هر دو دست یا حمل گاری، راحتی را برای همه فراهم می کند. درب های اتوماتیک به طور موثری به صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش سالانه کمک می کنند. مزایای آن شامل؛

1)سطح ایمنی– اشکال مختلف لبه درب مجهز به نوارهای مهر و موم با مقاومت بالا هستند
2)درب های اتوماتیک با عملکرد هوابند نیز می توانند با افزایش فشار هوای اتاق از ورود گرد و غبار و کثیفی جلوگیری کنند.
3)عملکرد بی سر و صدا و سریع، اثر عایق صدا خوب است

4)برای دسترسی آسان و برای افراد دارای معلولیت عالی است، زیرا نیازی به فشار دادن یا کشیدن در یا فشار دادن یک دکمه ندارید.

5)با درب اتوماتیک، هیچ کس مجبور نیست سطوح مشترک مانند دستگیره درها را لمس کند. این به جلوگیری از گسترش میکروب ها کمک می کند.

چند نمونه از انواع درب اتوماتیک:

در زیر انواع مختلفی از درب های اتوماتیک مورد استفاده در کاربردهای صنعتی و تجاری آورده شده است.

1.درب های کرکره ای: کرکره غلتکی شامل مجموعه‌ای از نوارها یا میله‌های افقی است که به هم متصل شده‌اند و می‌توانند در یک صفحه عمودی در یک قاب کار کنند. عملکرد به طور خودکار انجام می شود که می تواند با استفاده از کنترل از راه دور، فتوسل و… حرکت را کنترل کنند. درب های کرکره ای اغلب برای دسترسی به انبارها یا واحدهای تجاری مورد استفاده هستند.

2.درب های سقفی مقطعی: ویژگی کلیدی این درب ها این است که با استفاده از مواد کامپوزیتی ساخته شده اند که سرعت باز شدن بالایی به آن ها می دهد. با استفاده از موتورهای قدرتمند، سیستم هدایت کننده اجازه می دهد تا عملکرد درب های صنعتی با کارایی بالا انجام شود. در بسیاری از موارد، این درها برای اتصال آسان وسایل نقلیه نیز طراحی شده اند.

3.درب اتوماتیک گردان چرخشی: این نمونه از درب ها از ماده خاصی ساخته شده اند که به خنک نگه داشتن یا گرم شدن فضای داخلی تا حد معینی کمک می کند.

4.درب های گردان اتوماتیک و درب های گردان دستی: این نمونه از درب ها در مناطق پر تردد استفاده می شوند و امکان ورود و خروج همزمان را برای افراد فراهم می کنند. آنها به تعداد زیادی از افراد اجازه عبور و مرور همزمان را می دهند. درب های گردان دارای مصرف انرژی هستند. درها می توانند دو بال، سه بال و چهار بال داشته باشند که معمولاً از شیشه ساخته می شوند.

5.درب های اتوماتیک تاشو: این نمونه از درب ها معمولاً زمانی نصب می شوند که فضا کمی در نظر گرفته شده است. درب های تاشو اتوماتیک می توانند درب های تک تاشو یا دو تا باشند .

از درهایی که می توانند محصولات را در دمای معین نگه دارند تا درهای مقاوم در برابر آتش و حتی درهایی که می توانند به سرعت باز و بسته شوند، امروزه انواع مختلفی در بازار موجود است. انتخاب باید بر اساس نیازی شما باشد.

تولیدکننده درب اتوماتیک مشهد:

افتخار شرکت ما (آلومینیوم پادرناز) این است که به عنوان یک مجموعه کاملا ایرانی با تلاش و کارآفرینی برای جوانان این مرز و بوم ، کالای با کیفیت ایرانی به مشتریان عزیز خود ارائه میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی