تیغه آلومینیوم پانچ دار چیست؟

تیغه آلومینیوم پانچ دار چیست؟
یکی دیگر از انواع طرح های تیغه های کرکره آلومینیومی، تیغه های پانچ دار می باشد. تیغه های پانچ  متشکل از یک لایه و ورق تیغه ی تک جداره می باشد که فاقد هر نوع پل است، وسط این تیغه های تک جداره به وسیله ی دستگاه پانچ، برخی سوراخ هایی ایجاد می شود. این سوراخ ها می تواند به سفارش مشتری به هر شکلی باشد، به این صورت که، به شکل های گرد، مربع و مستطیل می توان روی ورق تیغه های تک جداره سوراخ ایجاد کرد. البته در برخی موارد با توجه به شرایط محیطی، توصیه می شود که از یک طلق برای قسمت پشت تیغه های پانچ دار استفاده شود. چون این طلق موجب  جلوگیری از ورود گرد و غبار و صدا به فضای داخلی می شود.

ویژگی ها و کاربرد کرکره برقی با تیغه آلومینیوم پانچ دار

تیغه های آلومینیوم پانچ دار قابل نصب بر روی موتورهای مختلف هستند و هیچ محدودیتی از این نظر برای آن ها وجود ندارد. در این بخش به برخی از کاربردها و ویژگی های این تیغه ها می پردازیم.
  1. اشکال مختلف: تیغه های آلومینیوم پانچ، دارای برش هایی بر روی سطح خود میباشد. همانطور که پیش تر گفتیم این برش ها می تواند در اشکال مختلف تولید شود که هر کدام از آن ها زیبایی خاصی به تیغه می بخشد. معمولا این اشکال شامل دایره , مستطیل و بیضی هستند. شکل بیضی از زیبایی بیشتری در بین مشتریان برخوردار است.
  2. قابلیت رویت مکان از بیرون: یکی از ویژگی های جالب کرکره برقی با تیغه آلومینیوم پانچ دار این است که شما می توانید درون مغازه یا فروشگاه ها را از بیرون مشاهده کنید. این ویژگی موجب می شود تا کرکره برقی با تیغه آلومینیوم پانچ دار قابل استفاده در مشاغلی مانند گل فروشی و اماکن امنیتی باشد. زیرا وجود برش هایی بر روی تیغه باعث ورود نور خورشید به درون مغازه می شود و باعث خواهد شد تا نور کافی تامین شود.
  3. تک جداره: هر کدام از تیغه های کرکره برقی تحت شرایطی تولید می شوند. تک جداره بودن از دیگر ویژگی های تیغه های آلومینیوم پانچ دار است که موجب می شود استحکام کمتری نسبت به تیغه های دیگر داشته باشد اما این مساله موجب نخواهد شد تا امنیت آن ها کاهش پیدا کند.
  4. از جنس آلومینیوم: علاوه بر تک جداره بودن استفاده از متریال آلومینیوم از دیگر مشخصه های تیغه های آلومینیوم پانچ دار است که می تواند زیبایی به آن ببخشد. جنس آلومینیوم جزو متریالی محسوب می شود که ترکیب آن با پانچ می تواند به زیبایی محیط کار و فروشگاه کمک کند. نه تنها در مشاغل و فروشگاه ها بلکه از تیغه های پانچ دار در پارکینگ ها نیز استفاده می شود.
  5. امنیت بالا: مشاغلی مانند طلا و جواهر فروشی جزو آن دسته از مشاغلی محسوب می شود که نیاز به امنیت در آن ها بالاست. استفاده از تیغه های آلومینیوم پانچ دار موجب می شود تا شما دید کافی در این مکان ها داشته باشید و در صورت بروز هر گونه مشکل سریعا مطلع شوید.

تیغه آلومینیوم پانچ دار چیست؟

شما عزیزان میتوانید انواع تیغه کرکره برقی پانچ دار را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از ما خریداری. برای کسب اطلاع در مورد قیمت این محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.
آلومینیوم پادرناز یکی از نام آشناترین و بهترین در حوزه تولیدات صنایع آلومینیومی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی