تیغه کرکره برقی و تیغه رول آپ

در کرکره های برقی از 4 نوع تیغه استفاده میشود:

 1. تیغه کرکره برقی دو جداره (آلومینیوم اکسترود )
 2. تیغه های کرکره اتوماتیک رول فرمینگ (گالوانیزه، آلومینیوم فوم دار)
 3. تیغه کرکره پلی کربنات(شفاف)
 4. تیغه کرکره فولادی

  1: تیغه کرکره آلومینیومی دو جداره:

  جهت اطلاعات درباره تیغه کرکره دو جداره که به جهت استقامت بالا و همچنین تمیز بودن و عدم روغن کاری کاربرد بیشتری نسبت به 2نوع دیگر دارد.

*سایزهای موجود در انتخاب تیغه کرکره متفاوت می باشد،که بیشتر در 3 سایز 60 ، 80 و 100 تولید می شود.

بزرگترین شهر تولید این نوع کرکره شهر اراک می باشد، که این مزیت بواسطه حضور کارخانه تولید آلومینیوم اراک(ایرالکو) در شهر مذکور می باشد. به همین خاطر مشتریان اغلب تیغه کرکره برقی را بنام تیغه کرکره برقی اراک میشناسند.

در تولید تیغه کرکره برقی از3 نوع شمش یا بیلت استفاده میشود که نوع اول آن استاندارد یا به اصطلاح فابریک می باشد؛ نوع دوم سرشاخه یا DC می باشد که بعضی از شرکت ها از آن استفاده میکنند و بصورت ذوب کردن ضایعات مازاد تیغه آلومینیوم و ساخت مجدد آن تولید میشود که از جهت ماندگاری رنگ ، صدا و استقامت در حد پایین تری نسبت به نوع فابریک دارد.نوع سوم تیغه که به هیچ عنوان توصیه نمیشود تیغه ضایعات است که برخی از تولیدکنندگان با ذوب انواع آلومینیوم و لوازم آشپزخانه آلومینیومی اقدام به تولید تیغه کرکره می نمایند؛که شرکت ایپاکو به عنوان یکی از فعالان در این حرفه به هیچ وجه این نوع تیغه را پیشنهاد نمی کند چرا که این نوع تیغه علاوه بر صدای زیاد و عدم ماندگاری رنگ هرگز از استقامت خوبی برخوردار نبوده و در مورد انواع کرکره برقی مورد  استفاده در پارکینگ یا فروشگاه خطرآفرین می باشد.

بنابراین شرکت ایپاکو در خرید پکیج کرکره استفاده از نوع اول تیغه را پیشنهاد میکند که چه تولیدکننده ای با چه بیلتی آن را تولید میکند که وجه تمایز آنها در بالا گفته شد.

در ایران 2 شرکت اقدام به تولید تیغه آلومینیوم به صورت فابریک میکنند. اول شرکت ایرالکو که دارای استانداردهای بین المللی در تولید بیلت می باشد؛ و دومین شرکت تولید کننده بیلت که کمتر شرکتی اقدام به تولید تیغه کرکره مینماید شرکت دوبال دبی است.

وجه تمایز این دو شرکت تولید کننده بیلت،سختی یا به اصطلاح اِیج آن می باشد که بیلت دوبال دبی از سختی بیشتری برخوردار است اما آنچه باید دانست میزان سختی که برای تیغه کرکره مناسب است را شرکت ایرالکو تامین کرده و جای هیچ نگرانی نیست.

از سایز 60 بیشتر در کرکره پارکینگ هایی با ابعاد کوچک و پنجره ها استفاده می شود.

از سایز 80 در پارکینگ ها و کرکره فروشگاه ها با ابعاد متوسط تا 15 متر مربع استفاده می شود.

از سایز 100 در فروشگاه های عریض و کرکره کارخانجات صنعتی استفاده می شود

در خصوص درب و کرکره اتوماتیک بسیار پایبند و مقید می باشد و امیدوار است همکاران گرامی ما که در ایران عزیزمان اقدام به تولید و فروش کرکره های برقی می نمایند نیز به این اصل پایبند باشند.

     2: تیغه کرکره رول فرمینگ(گالوانیزه، آلومینیوم فوم دار) :

با ورود تکنولوژی رول فرمینگ به ایران این نوع تیغه در ایران جای باز کرد که فرق آن با تیغه های دوجداره در عایق بودن و بی صدا بودن آن می باشد.اما یکی از اشکالات تیغه های گالوانیزه استقامت آن در ابعاد بزرگ و ضربه و فشار می باشد چرا که ورق هایی که در تولید این تیغه بکار میرود بیشتر از ورق های 0.7 است که بخاطر رول فرمینگ بودن از ورق های قوی و سنگین تر نمیتوان استفاده کرد ، به این دلیل این نوع تیغه در شهر هایی که رطوبت کمتری دارند کاربرد دارد بزرگترین تولید کننده های این نوع کرکره غالبأ در شهر تبریز بوده بهمین منظور اغلب مشتریان این نوع تیغه کرکره را بنام تیغه کرکره برقی تبریز میشناسند.

         3: پلی کربنات(شفاف) :

شرکت ایپاکو , یکی از بنیانگذاران این نوع تیغه در ایران می باشند که شرکت ایپاکو با تولید تیغه های پلی کربنات در رنگ های مختلف و مواد اولیه مرغوب آلمانی در سال های اخیر در کنار شرکت های دیگر پایه گذار این نوع تخصص قرار گرفته و محصولات خود را با حک IPACO ارائه می نماید. و برای اطلاعات درباره تیغه کرکره برقی با ما همراه باشید

*وجه تمایز شرکت ایپاکو با دیگر شرکت های تولید کننده تیغه کرکره پلی کربنات ، شفافیت و بکارگیری لوله های استیل  304Lنگیر که تحت هیچ شرایطی دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود.به همین جهت شرکت ایپاکو اقدام به حک لوگو ایپاکو به روی محصولات خود نموده است.

از مزایای این نوع تیغه ضد (حرارت،اشتعال ،خش و ضربه) می باشد چرا که شعار این نوع تیغه (شفاف تر از شیشه ، محکم تر از فولاد) می باشد و برای تمامی انواع کرکره از جمله:پنجره،پارکینگ،فروشگاه و کارخانجات کاربرد دارد.

        4:کرکره برقی فولادی :

شرکت ایپاکو یکی از محصولات جدیدی که به بازار ارائه نموده است کرکره فولادی می باشد. که این نوع تیغه از ورقهای 0.7 تا 0.9 میلی متر گالوانیزه می باشد که بصورت رول فرمینگ تولید شده و با رنگ استاتیک عرضه میگردد. یکی از مزیتهای این نوع محصول ضد سرقت بودن آن می باشد . چراکه ضعفی که کرکره های آلومینیومی دارند این است که سارقین پس از شکستن قفل درب فروشگاه میتوانند با فشار به پائین کرکره آنرا به بالا حرکت داده و به داخل مغازه نفوذ کنند که در کرکره برقی فولادی ایپاکو این نقیصه برطرف شده است و هرگز نمیتوان آنرا به بالا حرکت داد اما ضعفی که این نوع تیغه کرکره فولادی دارد آن است که به واسطه حجم زیاد قوس عصائیها(قلابهای تیغه) صدای زیادتری نسبت به انواع دیگر تیغه ها دارد و بهتر است این نوع تیغه برای مصارف فروشگاهی و یا گاهأ صنعتی بکاربرده شود. پس به قطع و یقین پس از مطالعه این مقاله نمیتوان بهترین برند تیغه کرکره برقی را از بین انواع تیغه های کرکره برقی معرفی کرد اما این نکته قابل ذکر است که در بین تیغه کرکره برقی آلومینیوم بهترین برند کرکره برقی تیغه آکپای می باشد که این تیغه در سایز تیغه 8 با وزن 7 کیلوگرم و بیلت فابریک یکی از بهترین تیغه کرکره برقی آلومینیوم می باشد. یکی دیگر از مزیتهای این نوع کرکره  قیمت کرکره فولادی مناسب تر از کرکره آلومینیومی میباشد .

بهترین مارک کرکره برقی

بهترین مارک کرکره برقی کدام است ؟ در سال های گذشته استفاده از کرکره های برقی بسیار رواج پیدا کرده است. پیش از این اغلب افراد کرکره های معمولی برای رستوران، فروشگاه، پارکینگ و… استفاده می کردند. این کرکره های برقی کیفیت پایینی داشته و پس از مدتی کیفیت و زیبایی خود را از دست می دادند. امروزه برای تولید کرکره های برقی از متریال و مواد اولیه بهتر و تکنولوژی های به روزتری استفاده می شود. همین امر سبب شده است تا کرکره های برقی آکرول کیفیت بسیار مطلوب تری داشته باشند. آکرول یکی از بهترین مارک های کرکره برقی موجود در سطح بازار است. این تیغه ها، بی صدا بوده و سه بار در حمام اسید گذاشته شده اند و کیفیت بی نظیری دارند.

بهترین مارک درب کرکره ای

بهترین مارک درب کرکره ای کدام است؟ اگر به دنبال بهترین مارک درب کرکره ای هستید و محصولی می خواهید که سال های متوالی از آن استفاده کنید، پیشنهاد ما برند آکرول است. برند آکرول از بهترین تیغه های موجود در بازار است، که از کیفیت بی نظیری برخوردار است. در سه نوع تیغه 60، تیغه 80 و تیغه 100 در بازار موجود است. این تیغه ها، امنیت بالایی دارند. این تیغه ها در اراک تولید می شوند و وزن آن در محدوده 5 الی 5.5 کیلوگرم است. یکی از ویژگی های بسیار مهم این نوع تیغه ها، سازگاری با محیط است، این تیغه ها سه بار در حمام اسید گذاشته شده اند و کیفیت بی نظیری دارند. اگر محصولی با کیفیت و عمری می خواهید، آکرول گزینه بسیار مناسبی است. از دیگر تیغه های کرکره برقی می توان به کرکره فولادی و پلی کربناتی اشاره کرد.

بهترین کرکره برقی

بهترین کرکره برقی کدام است؟ اگر به دنبال بهترین کرکره برقی هستید و می خواهید بهترین محصولات موجود در سطح بازار را پیدا کنید، با ما همراه باشید. برند آکرول یکی از بهترین تیغه های موجود در سطح بازار است که در اراک تولید می شود. این تیغه ها، امنیت بسیار بالایی دارند. از سویی دیگر تیغه های آکرول بسیار بی صدا هستند. این تیغه در سه نوع تیغه 60، 80 و 100 در سطح بازار موجود است. از کیفیت این تیغه ها همین بس که از آلومینیوم شمش تهیه می شوند و فابریک هستند. این تیغه ها سه بار در حمام اسید گذاشته شده اند و از لحاظ کیفیت بی نظیر هستند. اگر به دنبال امنیت بالا و ضد سرقت باشید، کرکره های فولادی و یا پلی کربناتی نیز گزینه مناسبی هستند.

بهترین مارک تیغه کرکره برقی

بهترین مارک تیغه کرکره برقی کدام است؟ برند آکرول یکی از بهترین تیغه های موجود در سطح بازار است. برند آکرول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و از آلومینیوم بسیار با کیفیت تهیه می شود، به طوری که از آن به عنوان شمش یا فابریک یاد می شود. این تیغه در شهر اراک تولید می شوند. از دیگر مزیت های مهم این تیغه به زیبایی و امنیت بالای آن می توان اشاره کرد. همچنین این تیغه ها بسیار کم صدا هستند. از لحاظ کیفیت محصول نیز بسیار عالی هستند و سه بار در حمام اسید گذاشته شده اند.

بهترین برند تیغه کرکره برقی

آیا به دنبال بهترین برند تیغه کرکره برقی هستید؟ برند آکرول از بهترین تیغه های موجود در سطح بازار است. تیغه های آکرول در شهر اراک و از آلومینیوم بسیار با کیفیت تولید می شود، به طوری که به آن فابریک یا شمش گفته می شود. کیفیت تیغه های آکرول بسیار بالاست چرا که در حمام اسید قرار داده شده و کیفیت بسیار عالی دارند. علاوه بر ویژگی های ذکر شده از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و ظاهر بسیار زیبا و بی صدا دارند. تیغه کرکره پلی کربنات شفاف هستند و برای محل هایی که عبور نور مهم است، کاربردی هستند. تیغه کرکره های فولادی نیز ضد سرقت هستند و امنیت بسیار بالایی دارند.

بهترین تیغه کرکره کرکره برقی

اگر می خواهید کرکره برقی نصب کنید و به دنبال گزینه زیبا بی سروصدا در عین حال ایمن هستید، برند آکرول گزینه مناسبی است. تیغه های آکرول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این تیغه در اراک و از آلومینیوم بسیار با کیفیت تهیه می شوند. تیغه های آکرول در حمام اسید قرار داده می شود و به همین سبب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. تیغه کرکره پلی کربنات شفاف هستند و برای محل هایی که عبور نور مهم است، کاربردی هستند. تیغه کرکره های فولادی نیز ضد سرقت هستند و امنیت بسیار بالایی دارند.

بهترین برند کرکره برقی

بهترین برند کرکره برقی کدام است؟ اگر به دنبال بهترین برند کرکره برقی هستید و محصولی می خواهید که با کیفیت باشد تا سال ها بتوانید از آن استفاده کنید، تیغه های برند آکرول گزینه مناسبی هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. تیغه های آکرول از آلومینیوم با کیفیت و شمش تهیه می شوند. همچنین در فرآیند تولید در حمام اسید قرار داده می شود و کیفیت بسیار عالی و منحصر به فردی دارن. علاوه بر همه ویژگی های گفته شده، تیغه های آکرول از ظاهر زیبا و امنیت بالایی برخوردار هستند.

بهترین نوع درب کرکره برقی

بهترین نوع درب کرکره برقی کدام است؟ کرکره های برقی، انواع متفاوتی دارند که با توجه به مکان مورد استفاده و درخواست مشتری، متغیر است. در اماکنی مانند: ادارات، فروشگاه، ساختمان هاخدماتی- رفاهی، پارکینگ‌ ها ، ویلاها، در و پنجره ها و بالکن و … از کرکره برقی می توان استفاده نمود. کرکره ها در ابتدا به صورت دستی بوده اند، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، امروزه از کرکره های برقی استفاده می شود. از بهترین نوع درب کرکره برقی می توان به کرکره فولادی و کرکره پلی کربنات اشاره کرد. با توجه کاربرد آن پارکینگ، فروشگاه و… می توان انتخاب های متفاوتی انجام داشت.

کرکره برقی خوب

کرکره برقی خوب کدام است؟ اگر کرکره برقی خوب با کیفیت می خواهید که سال ها برایتان کار کند، با ما همراه باشید. برند آکرول از بهترین تیغه های موجود در سطح بازار است. این تیغه ها در سه نوع60 ، 80 و 100 موجود هستند. از لحاظ زیبایی و امنیت و بی صدا بودن بسیار عالی هستند. از لحاظ کیفیت نیز بسیار عالی هستند، چرا که از آلومینیوم بسیار با کیفیت و شمش تولید می شوند. در فرایند تولید نیز در حمام اسید گذاشته می شود. هین امر سبب می شود تا کیفیت بی نظیری داشته باشند.

بهترین برند موتور کرکره برقی

بهترین برند موتور کرکره برقی کدام است؟ موتورهای کرکره برقی متفاوتی در سطح بازار وجود دارد. از انواع برندهای موتور کرکره برقی می توان به تیونی، SDC، سیرون، بارزانته و… اشاره کرد. اما از بین گزینه های موجود، SDC گزینه مناسبی است، چرا که از سیم پیچ مسی در آن استفاده شده است. بعد از این مدل، موتور تیونی نیز گزینه مناسبی است که از سیم پیچ مس و آلومینیوم تولید شده است.

انواع برند تیغه های کرکره برقی

تیغه کرکره در 4 نوع در سطح بازار موجود است:

 • تیغه کرکره برقی دو جداره
 • تیغه های کرکره اتوماتیک رول فرمینگ ( گالوانیزه، فوم دار)
 • تیغه کرکره پلی کربنات
 • تیغه کرکره فولادی

اطلاعات درباره تیغه کرکره برقی : با توجه به فاکتور های محل نصب و شرایط موجود می توان هر یک از تیغه های بالا را انتخاب کرد. تیغه کرکره برقی دو جداره یا آلومینیوم دو جداره استقامت بسیار بالایی دارند و به علت عدم نیاز به روغن کاری و نگهداری آسان تر بسیار متداول هستند. در سه سایز 60، 80 و 100 موجود هستند. سه اندازه تفاوت چندانی ندارند، اما اغلب سایز 60 برای پارکینگ با ابعاد کوچک و پنجره ها استفاده می شوند. سایز 80 برای پارکینگ و فروشگاه ها استفاده می شود. از سایز 100 در کارخانه های صنعتی و فروشگاه های عریض استفاده می شود.

تیغه کرکره پلی کربنات شفاف هستند و برای محل هایی که عبور نور مهم است، کاربردی هستند. تیغه کرکره های فولادی نیز ضد سرقت هستند و امنیت بسیار بالایی دارند.

بهترین نوع کرکره برقی

بهترین نوع کرکره برقی کدام است؟ برای انتخاب کرکره برقی، ابتدا باید شرایط و فاکتور های محل نصب را سنجید. با توجه به امنیت، ظاهر، زیبایی و یا حتی حساسیت به میزان صدای کرکره، گزینه های مختلفی را می توان انتخاب کرد. در مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی وجود دارد، می توان از کرکره های فولادی استفاده کرد. در محل هایی مانند بانک ها یا صرافی ها می توان از تیغه های پلی کربنات استفاده کرد. برای موتور کرکره برقی نسز می توان از موتور تیونی یاSDC استفاده کرد.

بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای

بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای کدام است؟ درب های اتوماتیک شیشه ای در انواع مختلف و برای مکان های گوناگون تولید می‌شوند، که شما با توجه به نیاز خود می‌توانید از میان آن ها مناسب ترین و باکیفیت ترین را انتخاب نمایید.  موتورهای درب اتوماتیک در مدل ها و برند های مختلفی در سطح بازار موجود است. از جمله موتور دانکر آلمان، کورماس ترکیه، براش لس چین می توان اشاره کرد.

موتور دانکر آلمان:

از ویژگی این موتور می توان به استفاده از قطعات و آلیاژ های با کیفیت و سیم پیچ های با کیفیت است. این عوامل باعث می شود تا قابلیت برای تردد بسیار بالا را داشته باشد. از دیگر مزیت های مهم موتور دانکر، عدم نیاز به تعمیرات و سرویس متعدد و همچنین امکان ایست خودکار پس از برخورد با اشیا است.

موتور کورماس ترکیه

مرکز فرمان هر یک از اپراتورها به دلیل انکودر های اختصاصی موتور خود، تنها با موتورهای معدودی قابلیت عملکرد دارند. اما موتور درب شیشه ای کورماس ترکیه به دلیل داشتن انکودر های ME52 و RE20 امکان جایگزینی با موتور های دانکر در اپراتور های لابل را دارند.

بهترین مارک موتور کرکره برقی

اگر همواره به دنبال بهترین ها هستید و می خواهید بهترین اطلاعات درباره تیغه کرکره برقی و مارک موتور کرکره برقی را تهیه کنید، پیشنهاد ایپاکو موتور SDC و یا تیونی است. در تولید موتور SDC از سیم پیج های مسی و در ساخت موتور تیونی از سیم پیچ های آلومینیومی استفاده شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشاسان مجموعه ایپاکو تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی