تیغه کرکره پروتکت چیست؟

تیغه کرکره پروتکت چیست؟
یکی از انواع تیغه کرکره برقی، تیغه کرکره پروتکت می باشد که در دسته ی  تیغه کرکره برقی آلومینیومی قرار میگیرد، این نوع تیغه قابل نصب در مناطق مرطوب می باشد و بدون زنگ زدگی در مناطق کاملا شرجی میتواند کار کند و بدون ایجاد هیچگونه صدا باز و بسته میشود. فروش بالای کرکره پروتکت در شهر های جنوبی و گرمسیری نشان از رضایت و کیفیت بالای تیغه پروتکت می باشد.

مشخصات فنی تیغه کرکره پروتکت

اگر بخواهیم مشخصات فنی تیغه کرکره پروتکت را مورد بررسی قرار دهیم میتوانیم بگوییم :
  1. جنس: آلومینیوم اکسترود شده
  2. رنگ: الکتروستاتیک کوره ای
  3. وزن هر مترمربع: 7/5 کیلو
  4. بیشترین عرض قابل نصب: 8 متر
  5. بیشترین ارتفاع قابل نصب: 7 متر
  6. بیشترین مساحت قابل نصب: 56 مترمربع
تیغه کرکره پروتکت دو جداره یا آلومینیوم دو جداره استقامت بسیار بالایی دارند و به علت عدم نیاز به روغن کاری و نگهداری آسان تر بسیار متداول هستند. در سه سایز 60، 80 و 100 موجود هستند. نصب تیغه کرکره پروتکت بسیار اسان بوده و تنها با انجام چند مرحله ی ساده میتوانید اقدام به نصب این نوع تیغه بر روی کرکره برقی خود نمایید.

انواع تیغه کرکره پروتکت

این نوع تیغه ی کرکره برقی میتواند به راحتی با انواع ریموت کرکره برقی ست شده و به راحتی بدون ایجاد صدا به صورت روان باز و بسته شود. انواع تیغه کرکره پروتکت عبارت اند از:
  1. تیغه کرکره برقی دو جداره 80
  2. تیغه کرکره برقی دو جداره 100
  3. تیغه های کرکره اتوماتیک رول فرمینگ

فروش تیغه کرکره پروتکت

از جمله مهمترین نکاتی که باید در خصوص خرید تیغه ی کرکره پروتکت بدانید این است که این محصول را از یک فروشگاه معتبر و با سابقه در زمینه ی فروش انواع تیغه کرکره برقی تهیه نمایید. شرکت آلومینیوم پادرناز فعالیت خود را از سال 1360 در زمینه تولید آلومینیوم ،پروفیل های شاخه، تیغه درب کرکره ای برای همکاران و مصرف کنندگان فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی