درب ترمال بریک چیست؟

درب ترمال بریک چیست؟

ممکن است برای شما سوال مطرح شود که درب ترمال بریک چیست؟ درب ترمال بریک یک مانع در پنجره یا قاب در است. هر زمان که بین دمای داخلی و خارجی تفاوت وجود داشته باشد، از سیستم های درب شکسته استفاده می شود.
فلز رسانای عالی گرما و سرما است، به این معنی که می توانید مقدار زیادی گرما را از طریق چارچوب درب از دست دهید. فلز دارای سطح هدایت حرارتی بالایی است زیرا انرژی حرارتی (گرما) به سرعت در مواد حرکت می کند. یک شکست حرارتی زمانی ایجاد می شود که ماده ای با رسانایی حرارتی پایین بین مواد رسانای درب قرار گیرد تا انتقال انرژی متوقف شود. درب ترمال بریک به عنوان مانعی عمل می کند که هدایت گرما را از طریق قاب فلزی درب کاهش می دهد.

مزایای درب ترمال بریک چیست

1.از دست دادن گرما: کاهش حرارت در ساختمان با محاسبه میزان انتقال حرارت از داخل پاکت ساختمان از داخل به خارج اندازه گیری می شود. این امر از طریق همرفت، هدایت، تابش، انتقال جرم یا هر ترکیبی از این موارد رخ می دهد. متداول ترین روش های اتلاف حرارت، انتقال انرژی حرارتی از طریق اجزای ساختمان و انتقال حرارت از اجزای ساختمان به هوای اطراف است. درب ترمال بریک برای هر درب فلزی که دو آب و هوای مختلف را جدا می کند مناسب است.
2.زیبایی شناسی:  هر گونه طراحی یا زیبایی که برای خانه خود نیاز دارید امکان پذیر است. گزینه های سبک بی پایان و کاملا  قابل تنظیم هستند و عالی به نظر می رسند. بنابراین مجبور نیستید آنها را تغییر دهید مگر اینکه سبک شما تغییر کند. شما می توانید درهای بیرونی خود را با درهای داخلی خود مطابقت دهید. در حالی که اجازه می دهید نور طبیعی خانه شما را پر کند.
3.کاهش سر و صدا: یکی از مزایای درب و پنجره دو جداره این است که می توانند سر و صدا را از روی پل های حرارتی عبور دهنده ی پنجره و درب ها بهترین عایق صدا و صوت هستند.
4.امنیت: برای محافظت از شیشه نیازی به افزودن میله یا سیم اضافی شبیه زندان نیست.
5.ارزش فروش مجدد: شما احتمالا هنوز به فروش خانه خود فکر نمی کنید.با تعویض درب قدیمی با درب ترمال بریک، می توانید قیمت خانه خود را زمان فروش بیشتر اعلام کنید. آنها نه تنها برای شما در حال حاضر بلکه برای آینده شما سرمایه گذاری میشوند.
6.دوام: یکی از بزرگترین نگرانی هایی که ممکن است در مورد درب ترمال داشته باشید دوام آن است. آیا یک درب ترمال بریک از نظر حرارت می تواند در برابر زمان مقاومت کند؟ بله.مقاومت در برابر درجه حرارت شدید از مزایای این درب میباشد.
درب ترمال بریک چیست؟

معایب درب ترمال بریک چیست ؟

در برابر مزایایی که برای درب ترمال بریک و به ویژه درب آلومینیومی ترمال بریک گفته شد، این درب ها یک عیب به نسبت بزرگ دارند. هزینه ی بالای استفاده از درب های آلومینیومی ترمال بریک از دغدغه اصلی مصرف کنندگان است. استفاده از آلومینیوم ایرانی به دلیل کیفیت بالا می تواند هزینه ساخت را تا دو برابر افزایش دهد. قرارگیری پروفیل ترمال بریک می تواند شکل پروفیل آلومینیومی را تغییر دهدکه مورد پسند برخی از معماران و طراحان ساختمان نیست.

افتخار شرکت ما (آلومینیوم پادرناز) این است که به عنوان یک مجموعه کاملا ایرانی با تلاش و کارآفرینی برای جوانان این مرز و بوم ، کالای با کیفیت ایرانی به مشتریان عزیز خود ارائه میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی