قیمت تیغه کرکره برقی طرح چوب

قیمت تیغه کرکره برقی طرح چوب
یکی دیگر از انواع تیغه کرکره برقی مدل طرح چوب آن است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. تیغه کرکره برقی طرح چوب مشابه همان تیغه‌های آلومینیومی هستند. این تیغه‌ها ساخته شده از آلومینیوم اکسترود و گالوانیزه فوم دار می‌باشد. بعد از مراحل ساخت اولیه تیغه کرکره برقی طرح چوب، بر روی زمینه این تیغه‌ها یک تا دولایه پوشش رنگ الکترواستاتیک زده می‌شود. همچنین بر روی این تیغه‌ها برچسب‌های مختلفی زده می‌شوند. این برچسب با روش‌های گرما و ترموفیت انجام می‌گیرد.

مشخصات تیغه های طرح چوب

تیغه های طرح چوب و رنگ چوب می تواند از جنس آلومینیوم یا گالوانیزه ساخته شده باشند که در برابر ضربه، نور خورشید، سرما و گرما مقاومت بالایی دارند. اما علت اصلی ای که مصرف کننده بابت این نوع تیغه ها مبلغ بیشتری می پردازد رنگ آن است که در دیزاین نمای ساختمان تاثیر بالقوه ای دارد و میتواند زیبایی ویژه ای به ورودی پارکینگ ساختمان بدهد.

در مورد وزن و کیفیت تیغه های طرح چوب دست مصرف کننده باز است و او می تواند با توجه به بودجه و همینطور اندازه دهانه ورودی ساختمان خود تیغه مورد نظر را انتخاب و در رنگ یا طرح چوب خریداری نماید. اندازه این تیغه ها در مدل استاندارد 80 میلیمتر قوس دار است اما کارفرما می تواند مدل 100 میلیمتر و یا چند پل را به صورت سفارشی درخواست نماید.
بسیاری در بازار تیغه های طرح چوب را به نام  دکورال می شناسند که در اصل تیغه های رنگی که مدل چوبی آن نیز زیر مجموعه تیغه های رنگی است جزو مدل های دکورال می باشد. جالب اینجاست که بدانید به دلیل حساسیتی که مشتریان نسبت به رنگ این تیغه های کرکره اتوماتیک دارند، جنس رنگ این تیغه های رنگی دکورال از نمونه های معمولی بهتر و با کیفیت تر است و در مقابل خوردگی مقاومت بیشتری دارد. مورد دیگری که در مورد این محصول وجود دارد این است که رو صدای ایجاد شده این تیغه ها در زمان کارکرد تفاوت زیادی با مدلهای معمولی ندارد و در صورتی که مصرف کننده بخواهد می تواند این تیغه ها را به غضروف های پلاستیکی تجهیز کند تا آن کاملا بی صدا شود.
قیمت تیغه کرکره برقی طرح چوب

قیمت تیغه کرکره برقی طرح چوب

تیغه کرکره برقی طرح چوب در مقایسه با تیغه‌های آلومینیومی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. درصد این قیمت بالاتر چیزی در حدود 30 درصد می‌باشد. علت این قیمت بیشتر رنگ‌ها و برچسب‌هایی است که بر روی آن‌ها زده می‌شوند. هرچقدر ضخامت و مساحت این تیغه‌ها بیشتر باشد، هزینه بیشتری نیز باید برای آن پرداخت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی