پروفیل های آلومینیومی مهندسی

پروفیل های آلومینیومی مهندسی

مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد) ضمن تولید مقاطع خاص پروفیل های آلومینیوم ، قصد دارد در مقالات خود در این سایت به دانش فنی آلومینیوم نیز بپردازد. در این مقاله به بررسی پروفیل شیاردار مهندسی (صنعتی) می پردازیم.

یکی از کاربردی ترین پروفیل های آلومینیومی که با اتصالات پروفیل آلومینیومی می تواند تمام نیازهای صنایع  را مترفع سازد.

پروفیل شیاردار در بخش های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا پروفیل شیادار در ابعاد و سطح مقاطع مختلفی تولید و روانه بازار می گردد.

از همین رو می توان گفت پروفیل شیاردار مهندسی کامل ترین مقطع آلومینیومی است که می توانید در بخش های گوناگونی از آن بهره برد.

 

بررسی پروفیل شیاردار مهندسی (صنعتی)

پروفیل آلومینیومی شیاردار مهندسی که برخی در بازار فعلی به آن پروفیل شیاردار صنعتی هم می گویند در بخش صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل شیاردار یکی از انواع پروفیل آلومینیوم در بازار است که برای ساخت سازه ها و کاور دستگاه های صنعتی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

این پروفیل مصرفش فقط در ایران نبوده و در اقصی نقاط دنیا تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگی های خاص این پروفیل تولید و ساخت قالب های متنوع می باشد که این پروفیل را از سایرین متمایز نموده است.

البته باید در نظر داشته باشید پروفیل شیاردار مهندسی به تنهایی مورد استفاده قرار نگرفته و با یراق آلات شیاردار مهندسی این پروفیل از به مراتب کاربردی تر می نماید.

در هنگام ساخت پروفیل حفره مرکزی پروفیل و فاصله دهانه ی شایر (موسوم به Slot) از استانداردهایی پیروی می کند که همواره مورد توجه قرار گرفته است ، زیرا هنگامی که بخواهید از یراق آلات یا همان اتصالات پروفیل آلومینیومی استفاده کنید بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه به بخش های مختلف پروفیل شیاردار مهندسی خواهیم پرداخت که پیشنهاد می کنیم با صرف 10 دقیقه وقت ، آن را از دست ندهید.

 

پروفیل شیاردار مهندسی

پروفیل آلومینیومی شیاردار در دو دسته کلی تقسیم می شود.

دسته اول پروفیل شیاردار سبک و دسته دوم پروفیل شیاردار سنگین است.

به طور کل منظور از پروفیل سنگین و سبک در میزان وزنی است که این پروفیل دارد.

البته باید در نظر داشته باشید که بسیار مهم است که شما برای چه مصرفی و چه اهدافی قصد دارید از این پروفیل استفاده نمایید.

زیرا اگر در انتخاب خود محاسبات اشتباه داشته باشید محتمل هزینه های اضافی خواهید شد زیرا بعد از اکستروژن آلومینیوم دیگر راه برگشتی وجود ندارد.

پس به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید و یا تولید قالب پروفیل شیاردار مهندسی نمایید حتما با بخش پشتیبانی فنی و مهندسی مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد) به صورت رایگان نیاز خود را مطرح نموده و با توجه به حوزه کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

اتصالات پروفیل آلومینیومی شیاردار

همانطور که در بالا اشاره شده پروفیل شیادار مهندسی یکی از کامل ترین مقاطع آلومینومی است که می توانید در ابعاد و سطوح مختلف این مقطع را تولید نمایید.

اما کار به همین جا ختم نمی شود و می توانید با  اتصالات که به آن یراق آلات نیز گفته می شود تمام طراح هایی که در ذهن دارید را تولید و مورد استفاده قرار دهید.

اما اتصالات پروفیل آلومینیومی شیادار به چندین بخش مختلف تقسیم بندی می شود که میتوان به مهم ترین آن نیز اشاره نمود. این یراق آلات شامل لچکی ، نبشی ساده ، مهره T که اصطلاحاً به آن مهره چکشی نیز گفته می شود ، پیچ T ، پیچ ساده ، واشر و مهره واشر دار اشاره نمود.

 

انواع پروفیل شیاردار مهندسی

همانطور که در اول مقاله به آن اشاره این پروفیل آلومینیوم در چندین مقطع و سطح تولید و قابل استفاده است.

یکی از ویژگی های بارز این پروفیل را می توان استفاده در ساخت اسکلت پرینتر های 3 بعدی بیان نمود.

به عنوان مثال می توانید از پروفیل شیاردار مهندسی ۲۰-۲۰ و پروفیل شیاردار مهندسی 3۰-3۰ نیز بهره مند شوید.

البته تنها کاربرد این پروفیل فقط استفاده در ساخت اسکلت پرینتر 3D نبوده و می توانید در خیلی از مصارف از این پروفیل استفاده کنید.

اگر در خصوص استفاده و کاربرد های پروفیل شیاردار مهندسی سوالی داشتید می توانید از بخش پشتیبانی فنی مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد) سوال خود را مطرح نموده و بهترین پاسخ را دریافت نمایید.

 

قیمت پروفیل شیاردار

مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد)  مرکز فروش پروفیل آلومینیوم شیاردار در مشهد می باشد. در صورتی که خرید پروفیل شیاردار را دارید می توانید از ظرفیت بالای تولید مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد)  بهره مند شوید.

مرکز فنی مهندسی مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد)  دارای ظرفیت فروش پروفیل شیاردار مهندسی ، تولید و ارسال انواع مقاطع پروفیل شیاردار مهندسی است.

هم اکنون می توانید با کارشناسان فروش مجموعه مجتمع تولید آلومینیوم پادرناز (آلومینیوم مشهد) در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و پشتیبانی